Dom na Końcu Świata

Dom na Końcu Świata to nie pensjonat, lecz brama do innego świata, w którym czas nie ma żadnego znaczenia a utrapienia życiowe współczesnego człowieka zdają się nie istnieć.

Chatka, zagubiona w tętniących życiem lasach Gór Bystrzyckich, jest niby domek siedmiu krasnoludków i Królewny Śnieżki.

Przebywanie w tym pensjonacie nawet przypomina trochę życie postaci z tej bajki, ponieważ śniadania i kolacje odbywają się przy wspólnym stole w jadalni pod batutą wspaniałej gospodyni, Pani Lidki. Atmosfera Na Końcu Świata jest po prostu niesamowita, wszyscy zachowują się wobec siebie tak, jak by byli przyjaciółmi od lat. O pełne brzuchy domowników troszczy się nie tylko gospodyni, ale również cztery kózki hasające po pobliskich łąkach, dające codziennie nieziemsko smaczne mleczko.

Przed nieproszonymi gośćmi domu broni niemiecki owczarek Luna, który jest nie tylko doskonałym stróżem, lecz i partnerem do zabawy czy przytulania.

Dom na Końcu Świata znajduje się niedaleko ważnych zabytków i atrakcji regionu, więc nawet ci najbardziej namiętni turyści zaspokoją swoje potrzeby. Ciekawostki historyczne i przyrodnicze łatwo można znaleść i obejrzeć w internecie, ale ciepły klimat tego domu trzeba poczuć na własnej skórze.

Zobacz koniecznie