Dom na Końcu Świata

  Dom na Końcu Świata to nie pensjonat, lecz brama do innego świata, w którym czas nie ma żadnego znaczenia a utrapienia życiowe współczesnego człowieka zdają się nie istnieć.

     Chatka, zagubiona w tętniących życiem lasach Gór Bystrzyckich, jest niby domek siedmiu krasnoludków i Królewny Śnieżki.

 

 

Przebywanie w tym pensjonacie nawet przypomina trochę życie postaci z tej bajki, ponieważ śniadania i kolacje odbywają się przy wspólnym stole w jadalni pod batutą wspaniałej gospodyni, Pani Lidki. Atmosfera Na Końcu Świata jest po prostu niesamowita, wszyscy zachowują się wobec siebie tak, jak by byli przyjaciółmi od lat. O pełne brzuchy domowników troszczy się nie tylko gospodyni, ale również cztery kózki hasające po pobliskich łąkach, dające codziennie nieziemsko smaczne mleczko.

   

 

Przed nieproszonymi gośćmi domu broni niemiecki owczarek Luna, który jest nie tylko doskonałym stróżem, lecz i partnerem do zabawy czy przytulania.

 

 

  Dom na Końcu Świata znajduje się niedaleko ważnych zabytków i atrakcji regionu, więc nawet ci najbardziej namiętni turyści zaspokoją swoje potrzeby. Ciekawostki historyczne i przyrodnicze łatwo można znaleść i obejrzeć w internecie, ale ciepły klimat tego domu trzeba poczuć na własnej skórze.

 

 

 

 

 

Please reload

Blondynka i Hiszpan w Domu na Końcu Świata

October 31, 2015

1/10
Please reload

Zobacz koniecznie

30.10.2015

Please reload

DSCN7175.JPG
PG_170605_174_x.jpg
_LGI0283.jpg
dom na końcu świata paszków polanica bystrzyckie stołowe
dom na końcu świata paszków polanica bystrzyckie stołowe
dom na końcu świata paszków polanica bystrzyckie stołowe

© 2019- Dom Na Końcu Świata - Góry Bystrzyckie - Kotlina Kłodzka